(0533) 367 49 86

  • Hassas Kalınlıklar; Alt besleme olarak presbant yerine karton kullanılması durumunda karton yüzeyindeki kalınlık oynamalarının presbanta göre çok daha fazla olmasından dolayı basılan işte istenen kalite alınmaz, nedenini de anlamak zaman alır.
  • Hesaplı iş ve yüksek kaliteli baskı; Presbant kalınlıkları hassas ayarlanmış olup baskı sırasında bu niteliklerin değişmeyeceği garanti edilmiştir. Bu sayede, blanketlere, kalıplara ve baskı silindirlerine optimum baskı kuvveti uygulanır, böylece çözünürlük kalitesinin kötü olmasını, gölgeli yüzey, leke, nokta ve ton farkların oluşmasını maksimum düzeyde engeller.
  • Kaymalara karşı her zaman güvenli; Başka bir kalite avantajı; Presbantların üzerindeki kaymaları önleyici kaplama sayesinde acemi baskıcılar bile çok iyi baskı alabilirler. Kayma ve çiftlemeye (gölgeli baskı) karşı kaymayı önleyici kaplamaya güvenebilirsiniz.
  • Hızlı ve renklerinden dolayı pratik; Her bir kalınlığın kendine has bir rengi vardır. Böylece bilirsiniz ki elinizde doğru kalınlıkta malzeme vardır.Kalınlık hatalarını önlemek için alt besleme yapmadan evvel tek tek ölçmek gerekmez.
  • Su almaya dayanıklılık; Presbantlar imalat sırasında sıkıştırılmış oldukları için alt beseleme yapıldıktan sonra herhangi bir kartona göre su alma ve şişme olasılığı daha azdır.

SİZİ ARAYALIM

Numara bırakın, biz sizi arayalım

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0533) 367 49 86