(0533) 367 49 86
info@kemalimatbaa.com

Hakkımızda

Profesyonel baskı ve müşteri memnuniyeti prensibine dayanarak sunduğumuz hizmetlerde matbaa malzemeleri konusunda ihtiyacınız olan tüm ürünleri tedarik edebilirsiniz. Bu sektördeki ürün çeşitliliğinin fazla olması nedeniyle Kemali matbaa malzemeleri olarak, ihtiyaçlarınızı firmamızdan karşılamaya başlayabilirsiniz. Kaliteli iş anlayışına uygun olarak sunduğumuz hizmetlerin fiyatları işçilik ve malzeme tercihine göre değişmektedir. İş ortağınız olarak gereksiz maliyetlerden kaçınmanızı sağlarken aynı zamanda sizleri doğru bir şekilde yönlendirmeye devam ediyoruz.

Matbaa sektöründe sunduğumuz hizmet kalitesiyle beraber matbaa malzemeleri satışı konusunda firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden beri malzemelerin güvenirliği ve kalitesi sayesinde aradığınız her ürünü bulabilir ve toptan sipariş verebilirsiniz. Bununla birlikte tüm matbaa malzemelerinin satışını gerçekleştirirken farklı teknolojileri kullanmaya devam ediyoruz.

Günümüzde artık baskılı ürünler çokça kullanılmaktadır. Dergiler başta olmak üzere baskılar, gazeteler, el broşürleri ve daha farklı baskı modelleri, ihtiyaçlarınıza yönelik olarak kullanılabilmektedir. Elbette bu ürünlerin meydana getirilmesi için matbaa malzemelerinin her zaman kaliteli olması gerekir. Firmamız bu konuda kaliteden ödün vermeden ihtiyaçlarınıza yönelik faaliyetlerini sürdürmektedir. Öte yandan firmaların matbaa malzemelerinin kalitesi araştırıldıktan sonra gerekli aksiyonlar alınmalıdır. Kemali matbaa malzemeleri toptan satış konusunda dilediğiniz şekilde size yardımcı oluyor ve taleplerinizi aldıktan hemen sonra çalışmalara başlıyoruz.

Vizyonumuz

Matbaa malzemeleri konusunda sektörde her zaman en yüksek kalitede hizmet vermeyi vizyon olarak belirlerken teknolojik yenilikleri takip ediyoruz. Bu sayede kalite standartlarını en üst seviyede tutmanın gayreti içerisindeyiz. Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak kabul ederken profesyonel kadromuzla en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunuyoruz.

Matbaa malzeme satış konusunda hizmet verdiğimiz tüm kuruluş ve müşterilerin memnuniyetinde devamlılık sağlayan firmamız aynı zamanda sizlerden gelen talepleri anında karşılamaya devam etmektedir. Sosyal sorumlulukları yerine getirmek, kurum kültürümüzü oluştururken ulusal gelire katkıda bulunmanın ve eğitimli çalışanlarımızla ekonomik faaliyetlerde yerimizi almanın mutluluğunu yaşamaya devam ediyoruz.

Misyonumuz

Faaliyete başladığımız günden bugüne kadar misyon olarak her zaman müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda çalışma yapmayı kararlaştırmış bulunuyoruz. Sektördeki tüm yenilikleri yakından takip ederken en yüksek teknolojileri kullanıyor ve firmamızı kaliteye verdiğimiz önemle tanıtmayı sürdürüyoruz.

Kemali matbaa malzemeleri firması olarak kalitemizin, başarımızın ve hızımızın sürekliliğini sağlarken hizmet verdiğimiz iş ortaklarımızla başarılı bir şekilde iletişimde kalmaya devam ediyoruz.

Değerlerimiz

Kemali matbaa malzemeleri firması bazı değerlere göre hareket etmektedir. Öncelikle dürüstlüğe önem verirken bu sayede en çok güvenilen firmalardan biri olduğumuz için gurur duyuyoruz. Matbaa malzemeleri toptan satış firmamızın değerleri;

  • Dinamizm
  • Takım çalışması
  • Güvenirlik
  • Dürüstlük
  • Liderlik
  • Kalitede süreklilik
  • Müşteri memnuniyeti
  • Yenilikçilik olarak sıralanmaktadır

Değişimlere anında yanıt vererek matbaa sektöründeki tüm talepleri en iyi şekilde yapan firmamız, yüksek performans sağlayarak rakiplerinden her zaman bir adım önde hareket eder. Aynı zamanda keşfetme ve merak arzusuna sahip olan çalışanlarımız, firmamızın her zaman yeniliklerle hareket etmesini sağlamaktadır. Sorunları çözmek, taleplere anında yanıt vermek ve hizmeti tamamlamak için yararlı fikirler üretirken daima güncel kalabilme çabası içerisindeyiz.

Firmamızdaki tüm çalışanlarımız, takım çalışmasına uygun olarak hizmet sunmaktadır. Bu sayede ileri teknolojiler kullanırken kendi alanında lider olan çalışanlarımız her zaman en iyi hizmeti sunabilmektedir. Müşterilerimiz de beklenti ve ihtiyaçlarını paylaştıktan sonra daha kaliteli bir hizmet ile bu sayede karşılaşmaktadır. Son olarak kalitede her zaman en iyiyi yakalamak için süreklilik prensibini benimsiyor ve değişimlere anında cevap veriyoruz. Tüm bu nedenlerden ötürü matbaa malzemeleri satışı konusunda dilediğiniz her an firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

SİZİ ARAYALIM

Numara bırakın, biz sizi arayalım

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0533) 367 49 86